ЧЕТВЕР, 13 СІЧНЯ 2022 Р. О О 18:00Онлайн-подія 13 СІЧНЯ 2022 Р., 18:00 – 20:00 – онлайн-зустріч усіма кандидатами та Організаційним комітетом. https://promideaimpresasociale.piattaformafad.com/ Кожен учасник входить під своїми даними.

Вступна зустріч та відбір FORMAZIONE PER L`ITALIA – Україна

Зустріч з учасниками, передача інформації про проект, про стратегічну важливість оголошення (запиту майбутніх працівників), про питання регулярних потоків професійних працівників, про необхідність, стабільної участі у корисних у професійній сфері навчальних сесіях

Понеділок 31 січня 2022 о 18:00 за Києвом (17:00 за Римом) 

Тестове підключення до платформи Federterziario –

Навчання італійської мови для групи CTI Україна – Захід 02

Понеділок, 07 лютого 2022 року, 18:00 за Києвом (17:00 за Римом)Початок уроків ІТАЛІЙСЬКА МОВА для групи CTI Україна – Захід 02ІНФОРМАЦІЯ про курс НАВЧАННЯ А2 України 1 клас для спеціалістів ІКТВчитель італійської мови – Олексій Фролов + тутор Тетяна РоманюкПочаток курсу – 07 лютого 2022 року3 рази на тиждень по 3 години лекцій (понеділок – середа – п’ятниця)

з 18:00 (Київський час, 17:00 за Римом)

Загалом мовний навчальний блок 100 годин:

86 годин навчання (66 курс + 20 вправ) +

ще 14 годин для студентів автономно асинхронно за допомогою матеріалів, наданих на платформі.

Програма FORMAZIONE PER L`ITALIA для спеціалістів ІКТ.

Навчальний курс перед від’їздом, що стосується Заходу 02, орієнтований на кваліфікованих працівників у секторі ІКТ, громадян, які мають намір отримати досвід роботи в Італії.

Навчальний курс, спрямований на полегшення роботи та соціальної інтеграції в Італії громадян, поділяється на три навчальні блоки (Unità Formative (UF)) загальних навичок: Орієнтування, Італійська мова, Цивільна освіта, – та п’ять блоків UF технічних і професійних навичок: Безпека на виробництві, Регулювання ринку праці, Виробнича система, Професійна орієнтація та Підготовка до роботи в компанії.

UF “Загальні навички” дозволить учасникам набути рівня знання італійської мови та основних правил, норм та звичаїв, які регулюють життя в Італії, достатнього для життя та того, щоб розпочати роботу в Італії. Навчання з італійської мови завершиться іспитами для отримання сертифікації PLIDA.

Друга частина навчального курсу UF “Технічні та професійні навички” познайомить учасників із загальною картиною галузі, в якій вони будуть працювати, з правами та обов’язками працівників в Італії та основними правилами, що регулюють ринок праці. Крім того, залучення викладачів, які тісно співпрацюватимуть з представниками компанії, дозволять вчасно оцінити вхідні навички учасників та вибрати за необхідними позиціями відповідного змісту навчання.

 

Програма курсу

Навчальні підрозділи                 години

Орієнтація                                    10

Італійська мова                            100

Громадянська освіта                    20

Безпека праці                               20

Регулювання ринку праці            6

Виробнича система                      6

Професійна орієнтація                 4

Підготовка до

працевлаштування в компанії    34

ЗАГАЛЬНО                                    200 годин